Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O mně

Můj příběh = příběh milionů dalších

Pokud se v mém příběhu najdete, určitě budu ráda, když mi o tom napíšete třeba email nebo komentář.

STRÁNKY TVOŘÍM PRVNÍ TÝDNY, TAK BUĎTE TRPĚLIVÍ. VŠE TRVÁ A JE ZA TÍM SPOUSTA PRÁCE A ÚSILÍ.

Jsem obyčejná holka na rodičovské dovolené. Některé životní situace mě přivedly k otázce, jak se sakra na tomhle světě sama uživím? Vždyť mám jen rodičák a když bych zůstala sama jen s dítětem, tak si nemůžu dovolit pomalu ani sdílené bydlení. Což stejně s dcerou reálně nejde.

A taky je tu ta věc se sezením v kanclu. Nebaví mě to. Vystřídala jsem několik prací v kanclu, jelikož jsem vystudovaná (ehm) ekonomka, jsem k tomu jaksi odsouzená, že? Jenže já tak trpěla.

Odpočítávání hodin do večera, až půjdu domů, doma pak ale rychlý unavený večer a znovu do kanclu. Odpočítávání dní do víkendu. Tak to byl můj život, vlastně. Díky, nechci.

Takže teď tu sedím u počítače a píšu tenhle blog a web. A zatraceně hodně se vzdělávám. Nakopla jsem v jednom podnikatelském klubu, který mi pomohl usměrnit myšlenky jedním směrem. A najít to, co chci dělat.

“Když nechci sedět 30 let života v kanceláři a klikat do Excelu, musím pro to něco udělat teď a tady.”

Chci dělat a dělám online marketing (široký pojem), affiliate marketing, psaní blogu a vše kolem toho. Cesta to je dlouhá a plná učení. Ale já jsem konečně došla k tomu, že když nechci sedět 30 let života v kanceláři a klikat do Excelu, musím pro to něco udělat teď a tady. A že i když bych se teď měla rok nebo dva vzdělávat a budovat něco pro sebe, je to ve srovnání s 30 lety v kanclu pořád málo.

Zjistila jsem, že když nevím, co chci v životě přesně dělat, tak mi to jen tak nespadne jednoho dne do klína, ale že pro to nalezení musím začít něco dělat. A tak jsem začala. Začala jsem se vzdělávat, směřovat si cíle a myšlenky a učit se od nejlepších u nás i v zahraničí. Vy můžete se mnou. Doporučím vám zde zdroje, které mi pomáhají.

Kromě online vzdělávání, čtu i tištěné knihy a chystám recenze.

Můj příběh se stále píše, a píšu ho já. Pojďte se mnou po té trnité cestě, prošlapu vám jí o něco více a podržím vám některé větve

Lenka